Distanční trubka z PVC

Dostupnost: průměrná částka
Odesláno v rámci: 3 dny
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Cena: 537,50 Kč 537.50
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Čistá cena: 437,00 Kč
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
quantity soubor

product unavailable

přidat na seznam přání
Pin It

Popis

Rurka dystansowa PVC

Rurka dystansowa PVC jest jednym z najczęściej stosowanych elementów traconych, które zostają w konstrukcji po zakończeniu robót. Ochrania pręty zbrojeniowe przed zabrudzeniami i umożliwia ich odzyskanie po zalaniu konstrukcji betonem. Poza tym izoluje ściąg i pozwala sprawnie go wydobyć i zdemontować. Dzięki temu gwarantuje ponowne użycie osłanianych elementów.

Nasza rurka została wykonana z PVC, a więc materiału cechującego się dużą odpornością na uszkodzenia oraz działanie czynników atmosferycznych. Dodatkowo znosi duże obciążenia, a jej porowata powierzchnia zapewnia lepszą przyczepność do betonu.

Przed montażem należy dociąć rurkę na odpowiednią długość. Aby je połączyć stosuje się odpowiednie złączki, które zabezpiecza się stożkami. W ten sposób zapewnia się stałą grubość betonowej konstrukcji. Rurka użyta z pozostałymi elementami zabezpiecza pręt gwintowany przed dostaniem się wody do środka. Uniwersalna konstrukcja elementu pozwala na wykorzystanie jej w połączeniu z większością korków i stożków uszczelniających.

Rurka dystansowa PVC stanowi część składową systemu elementów traconych do betonu. Zaliczają się do nich wszystkie akcesoria, które służą jako wsparcie dla szalunku. Przy szalowaniu zastosowanie tych elementów jest niezbędne. Wykorzystanie komponentów traconych do betonu to oszczędność czasu i pieniędzy w porównaniu do tradycyjnego deskowania.

System elementów traconych do betonu pozwala na zachowanie walorów estetycznych konstrukcji na pożądanym poziomie. Posiadają specjalne otwory, przez które można przeprowadzić rury, pręty lub przewody. Skracają czas wykonywania szalunku. Są prefabrykatami, których parametry są bardzo bliskie oczekiwanym lub wymagają nieznacznej obróbki.

Są one niezwykle ekonomiczne, znacznie redukują nakład finansowy. Dzięki łatwemu montażowi nie trzeba korzystać z dodatkowych narzędzi lub sprzętu budowlanego. Ponadto elementy te zamontować można samodzielnie. Nie trzeba ich rozdeskować, co niweluje konieczność wykonywania niektórych prac oraz zapewnia oszczędność miejsca na placu budowy.

Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie.

 

Rurka dystansowa PVC

Specyfikacja techniczna:

  • Długość: 1 m
  • Średnica zewnętrzna: 26 mm
  • Średnica wewnętrzna: 22 mm
  • Tworzywo: PVC
  • Opakowanie zbiorcze 50 mb

.

Zapewniamy:

Miłą i fachową obsługę

Załadunek i transport (kurier, spedycja, własny transport)

Transport na terenie całej Europy

Dokumenty techniczno-ruchowe

Deklarację zgodności

Zapraszamy do kontaktu.

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

Zapomněli jste heslo? Vytvořit účet
nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium