Omezovač rozchodu U21

Dostupnost: vyběhnout
Odesláno v rámci: 3 dny
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Cena: 538,13 Kč 538.13
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Čistá cena: 437,50 Kč
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
quantity ks

product unavailable

přidat na seznam přání
Hodnocení: 5
Dodavatel: Serwis Budowy
Kód produktu/SKU: SKRAJNIA U21- CAŁOŚĆ1
Pin It

Popis

Ogranicznik skrajni U21

Ogranicznik skrajni U21 stosuje się głównie do oznakowania podwójnej linii ciągłej oraz miejsc, gdzie jezdnia została wyraźnie zwężona. Używa się go również do znakowania pola martwego. W ten sposób zostaje wyznaczony aktualny przepływ środków transportu. Ogranicznik wykorzystywany jest również do wyznaczania miejsc zwężenia pasa ruchu zmian w planach pasów. Oznacza również pasy awaryjne, wyznacza strefy niedostępnego pobocza, określa teren robót drogowych lub budowlanych, a także zabezpiecza obiekty przed potrąceniem i najechaniem na nie pojazdów. Montuje się go intuicyjnie na specjalnej podstawie, dzięki czemu nie zostawia śladów na nawierzchni. Cechuje się wysoką tolerancją na czynniki atmosferyczne. Jest wyjątkowo łatwy w transporcie i składowaniu. Wyraziste kolory elementu sprawiają, że doskonale widać go z daleka.

Zabezpieczenia drogowe są powszechnie używane do celów ostrzegawczych. Oznaczają miejsca niebezpieczne dla ludzi i samochodów. Czasem znaki poziome nie są wystarczające, dlatego poleca się równoczesne stosowanie także zabezpieczeń. Dzięki specjalnie zastosowanym wyraźnym kolorom oraz odblaskom są dobrze widoczne zarówno za dnia, jak i w nocy.

Dzięki nim można wyznaczyć bezpieczne przejścia dla pieszych w przypadku, kiedy roboty drogowe są prowadzone na chodniku, a także wskazać na utrudnienia, np. dziury lub miejsca wypadku. Zabezpieczenia drogowe stanowią osłonę między jezdnią a przeszkodami, oddzielają pasy ruchu, gwarantując w ten sposób bezpieczeństwo oraz zachowanie płynności przejazdu.

Poszczególne elementy zabezpieczeń drogowych są lekkie, co znacznie ułatwia ich transport i składowanie. Ponadto montuje się je wyjątkowo szybko i sprawnie. Należy jedynie pamiętać o odpowiednio gęstym rozmieszczeniu i ustawieniu ich na właściwej powierzchni, co zapewni lepszą stabilizację.

Nasze zabezpieczenia drogowe wykonane zostały z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu cechują się zwiększoną tolerancją na działania warunków atmosferycznych. Posiadają także zgodność ze standardami BHP i UE.

 

OGRANICZNIK SKRAJNI U21

Dane techniczne:

  • Wysokość: 130 cm
  • Szerokość: 27 cm
  • Wymiary lica: 100x25 cm
  • Waga: 2,7 kg
  • Materiał: wysokogatunkowe tworzywa sztuczne
  • Dwustronnie oklejone folią Oralite I gen

Zachęcamy do kontaktu.

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

Zapomněli jste heslo? Vytvořit účet
nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium