Бетономішалка Imer Rollbeta
Стандартна комплектація:
✓ 1 фазний двигун 230В/50Гц із захистом від затоплення (захист IP 55)
✓ Вимикач IP 55 та вилка IP 67
✓ Подвійна ізоляція відповідно до EN 60204-1
✓ Мотор-редуктор, масляний редуктор, виготовлений з саті та технополімеру
✓ Корпус редуктора з пластику, стійкий до пошкоджень
✓ Сталевий барабан
Вартість доставки не входить у вартість.
Вартість доставки не входить у вартість.
Опис
Бетономішалка Imer Rollbeta
Rollbeta - це легка, компактна бетономішалка для професійного використання.
Окрім функції змішування, вона також є чудовим засобом транспортування матеріалу, а завдяки своїм компактним розмірам ідеально підходить навіть для обмежених будівельних майданчиків, для ремонтних робіт.
Відрізняється високим рівнем зручності при завантаженні і вивантаженні матеріалу. Для розвантаження розчину з більшої висоти опціонально доступна поворотна стійка.
Виключно низький рівень шуму 63 дБ (А) робить роботу комфортною навіть у закритих приміщеннях.
Незважаючи на сталевий барабан, встановлений в стандартній комплектації, бетономішалка надзвичайно легка і одночасно стійка.
Збірка або розбирання бетономішалки займає всього одну хвилину. Її можна транспортувати в картонній коробці розміром всього 66 x 73 x 70 см.
Стандартна комплектація:
✓ 1 фазний двигун 230В/50Гц із захистом від затоплення (захист IP 55)
✓ Вимикач IP 55 та вилка IP 67
✓ Подвійна ізоляція відповідно до EN 60204-1
✓ Мотор-редуктор, масляний редуктор, виготовлений з саті та технополімеру
✓ Корпус редуктора з пластику, стійкий до пошкоджень
✓ Сталевий барабан
| Назва | Одиниця |
|---|---|
| Місткість барабана | 134 л |
| Місткість подачі | 100 л |
| Діаметр барабана | Ø 610 мм |
| Двигун | 230V / 50Hz, 0,3 kW, 2,2 A |
| Рівень шуму з місця оператора | 63 дБ(A) |
| Вага | 46 кг |
| Розміри | шир. 660 / довж. 1170 / вис. 920 мм |
| Розміри упаковки | шир. 660 / довж. 730 / вис. 700 мм |
Гарантія 12 місяців