Бетономішалка Imer Syntesi 140 E
Стандартна комплектація:
✓Електродвигун 230В/50Гц
✓ Редуктор з масляними підшипниками
✓ Сталевий барабан
Вартість доставки не входить у вартість.
Вартість доставки не входить у вартість.
Опис
Бетономішалка Imer Syntesi 140 E
Бетонозмішалка Imer Syntesi 140 має запатентовану систему трансмісії з редуктором і ремінною передачею. Система щільно закрита і забезпечує максимальну безпеку для оператора. Ремінь можна швидко і безпечно затягнути, не знімаючи кришку двигуна. Найголовніше, що це рішення забезпечує рівень шуму менше 75 дБ (А). Висока зносостійкість кованого сталевого барабана. Спеціальна геометрія мішалки і низька швидкість обертання барабана для максимального ефекту. Бетономішалка має категорію експлуатації двигуна S1 (для безперервної роботи), що означає, що двигун не потребує перерв на охолодження.
Стандартна комплектація:
✓Електродвигун 230В/50Гц
✓ Редуктор з масляними підшипниками
✓ Сталевий барабан
| Технічні характеристики | Syntesi 140 |
|---|---|
| Місткість барабана | 138 л |
| Місткість подачі | 100 л |
| Діаметр барабана | Ø 610 мм |
| Діаметр коліс | 200 x 50 мм |
| Двигун | 230V/50Hz, 0,3 kW, 2,2 A |
| Категорія експлуатації двигуна | S1 |
| Рівень шуму з місця оператора | 72 дБ(A) |
| Вага | 54 кг |
| Розміри | 800 / 1330 / 1220 мм |
| Розміри упаковки | 700 / 700 / 1120 мм |
Гарантія 12 місяців