Бетономішалка Imer Syntesi 250 E
Стандартна комплектація:
✓Електродвигун 230В/50Гц
✓ Редуктор з масляними підшипниками
✓ Сталевий барабан
Вартість доставки не входить у вартість.
Вартість доставки не входить у вартість.
Опис
Бетономішалка Imer Syntesi 250 E
Запатентована система трансмісійного приводу з шестернею та ременем вмонтована в кронштейн барабана для максимальної безпеки оператора. Швидке і безпечне затягування ременя без зняття кришки двигуна. Рівень шуму менше 75 дБ (А). Висока зносостійкість кованого сталевого барабана. Спеціальна геометрія мішалки і низька швидкість обертання барабана для максимального ефекту. Бетономішалка має категорію експлуатації двигуна S1 (для безперервної роботи), що означає, що двигун не потребує перерв на охолодження.
Стандартна комплектація:
✓Електродвигун 230В/50Гц
✓ Редуктор з масляними підшипниками
✓ Сталевий барабан
| Технічні характеристики | Syntesi 250 |
|---|---|
| Місткість барабана | 235 л |
| Місткість подачі | 190 л |
| Продуктивність | 2 м³/год |
| Діаметр барабана | Ø 702 мм |
| Діаметр коліс | 370 x 85 мм |
| Двигун | 230V/50Hz, 1 kW, 5 A |
| Категорія експлуатації двигуна | S1 |
| Рівень шуму з місця оператора | 72 дБ(A) |
| Вага | 119 кг |
| Розміри | 840 / 1465 / 1476 мм |
Гарантія 12 місяців