Бетономішалка Imer Syntesi R Syntesi 190 RE
Стандартна комплектація:
✓Електродвигун 230В/50Гц
✓ Редуктор з масляними підшипниками
✓ Сталевий барабан
Вартість доставки не входить у вартість.
Вартість доставки не входить у вартість.
Опис
Бетономішарка Imer Syntesi R Syntesi 190 RE
Запатентована система передачі з шестернею та ременем вмонтована в кронштейн барабана для максимальної безпеки оператора. Швидке і безпечне затягування ременя без зняття кришки двигуна. Рівень шуму менше 75 дБ (А). Висока зносостійкість кованого сталевого барабана. Спеціальна геометрія мішалки і низька швидкість обертання барабана для максимального ефекту. Бетонозмішувач Syntesi 190 R підходить для транспортування по дорогах зі швидкістю буксирування до 90 км/год.
Стандартна комплектація:
✓Електродвигун 230В/50Гц
✓ Редуктор з масляними підшипниками
✓ Сталевий барабан
| Технічні характеристики | Syntesi 190 R |
|---|---|
| Місткість барабана | 190 л |
| Місткість подачі | 160 л |
| Діаметр барабана | Ø 702 мм |
| Діаметр колеса / обода | Ø 250 мм / 8" |
| Швидкість буксирування | 90 км/год |
| Двигун | 230V/50Hz, 1 kW, 5 A |
| Рівень шуму з місця оператора | 72 дБ(A) |
| Вага | 128 кг |
| Розміри | 1500 / 1610 / 1440 мм |
Гарантія 12 місяців