Змішувач Imer Mix 60
Змішувач MIX 60, стандартна комплектація:
✓ Тепловий захист двигуна
✓ Пластиковий бункер для розчину
✓ 1 універсальна мішалка
Вартість доставки не входить у вартість.
Вартість доставки не входить у вартість.
Опис
Змішувач Imer Mix 60
Легка і компактна конструкція дозволяє використовувати її буквально в будь-якому місці. Використання кришки контейнера підвищує безпеку експлуатації. Редуктор з масляним змащенням збільшує термін його служби, робить його безшумним і комфортним для оператора.
Для полегшення мобільності на будівельному майданчику він оснащений двома невеликими колесами.
Змішувач MIX 60, стандартна комплектація:
✓ Тепловий захист двигуна
✓ Пластиковий бункер для розчину
✓ 1 універсальна мішалка
| Технічні дані | Mix 60 |
|---|---|
| Місткість контейнера | 56 л |
| Зарядна ємність | 47 л |
| Максимальний розмір зерна | 2 мм |
| Діаметр контейнера | Ø 580 мм |
| Швидкість змішування | 55 об/хв |
| Двигун | 230V/50Hz, 0.55 kW, 5 A |
| Вага | 30 кг (з упакуванням 32 кг) |
| Рівень шуму з місця оператора | 59 дБ(A) |
| Розміри | шир. 580 / довж. 630 / вис. 795 мм |
| Розміри упаковки | шир. 585 / довж. 620 / вис. 455 мм |