Лебідка Imer AP 150 для риштування
Стандартна комплектація:
✓ Двигун з магнітною системою гальмування
✓ Поворотна стріла з фіксатором робочого положення
✓ Панель управління з кнопкою аварійної зупинки на неопреновому кабелі довжиною 5 м
✓ Захист від перевантаження дроту
✓ Роз'єм IP 67 16A
✓ Затискачі для риштування
Вартість доставки не входить у вартість.
Вартість доставки не входить у вартість.
Опис
Лебідка Imer AP 150 для риштування
Лебідка AP 150 була спеціально розроблена для монтажу риштування. Сам привід кріпиться до першого ярусу риштування. Оснащена поворотним блоком, надзвичайно легка стріла переміщується і кріпиться до наступного ярусу риштування, що монтується. Слід зазначити, що коли привід встановлений знизу, максимальна висота підйому (без перекриття) становить 40 м. Для того, щоб збільшити висоту підйому, привід повинен бути встановлений якомога вище (це дозволить витягнути риштування навіть на 80 м). Однак слід пам'ятати, що в цьому випадку лебідкою буде керувати зверху, людина, що приймає раму. Звичайно, лебідка для монтажу риштування Imer AP 150 може бути використана і на більш пізніх етапах робіт для підйому всіх видів будівельних матеріалів, максимальна вага яких не перевищує 150 кг.
Лебідка для монтажу риштування Imer AP 150
Стандартна комплектація:
✓ Двигун з магнітною системою гальмування
✓ Поворотна стріла з фіксатором робочого положення
✓ Панель управління з кнопкою аварійної зупинки на неопреновому кабелі довжиною 5 м
✓ Захист від перевантаження дроту
✓ Роз'єм IP 67 16A
✓ Затискачі для риштування
| Технічні дані | AP 150 |
|---|---|
| Потужність | 150 кг |
| Швидкість підйому | 30 м/хв |
| Довжина троса | 81 м |
| Діаметр троса | Ø 4 мм |
| Двигун | 230V/50Hz, 0.8 kW, 1350 об./хв., 7,1 A |
| Вага | 50 кг |
| Рівень шуму з рівня оператора | <72 дБ(A) |
| Розміри | шир. 570 / довж. 355 / вис. 330 мм |
| Розміри для транспортування | шир. 540 / довж.410 / вис. 350 мм |
Гарантія 12 місяців