Лебідка Imer Airone 200 N
Стандартна комплектація:
✓ Двигун з магнітною системою гальмування
✓ Поворотний кронштейн з фіксатором робочого положення
✓ Захист від надмірного намотування кабелю
✓ Панель управління з кнопкою аварійної зупинки на неопреновому кабелі 1,5 м
✓ Штепсельна вилка IP 67 16A
Вартість доставки не входить у вартість.
Вартість доставки не входить у вартість.
Опис
Лебідка Imer Airone 200 N
Особлива конфігурація лебідки полегшує її монтаж. Будівельна лебідка Imer Airone 200 має підйомну стрілу під фіксованим кутом 45º, що значно полегшує транспортування матеріалів, наприклад, через вікна або через високі захисні бар'єри на підлозі. Лебідка підходить для мережі 210 - 235 вольт.
Лебідка може бути встановлена на риштування, на вікно, на стійку (між стелею і підлогою), окремо, з анкерним кріпленням до землі або опціонально з баластом.
Будівельна лебідка Imer Airone 200
Стандартна комплектація:
✓ Двигун з магнітною системою гальмування
✓ Поворотний кронштейн з фіксатором робочого положення
✓ Захист від надмірного намотування кабелю
✓ Панель управління з кнопкою аварійної зупинки на неопреновому кабелі 1,5 м
✓ Штепсельна вилка IP 67 16A
| Технічні дані | Airone 200 N |
|---|---|
| Потужність | 200 кг |
| Швидкість підйому | 19 м/хв |
| Висота підйому | 30 м |
| Довжина троса | 31 м |
| Діаметр троса | Ø 5 мм |
| Двигун | 230V/50Hz, 0.75 kW, 1380 oб./хв., 7,2 A |
| Вага | 42 кг |
| Рівень шуму з рівня оператора | <70 дБ(A) |
| Розміри | шир. 330 / довж. 850 - 1100/ вис. 625 мм |
| Розміри для транспортування | шир. 350 / довж. 820 / вис. 550 мм |
Гарантія 12 місяців