Лебідка Imer Airone 300 N
Будівельна лебідка Imer Airone 300
Стандартна комплектація:
✓ Двигун з магнітною системою гальмування
✓ Поворотний кронштейн з фіксатором робочого положення
✓ Захист від перенамотування
✓ Панель управління з кнопкою аварійної зупинки на неопреновому кабелі 1,5 м
✓ Автоматична зупинка двигуна при витягуванні 30 з 31 м кабелю
✓ Штепсельна вилка IP 67 16A
Вартість доставки не входить у вартість.
Вартість доставки не входить у вартість.
Опис
Лебідка Imer Airone 300 N
Будівельна лебідка Imer Airone 300 має підйомну стрілу під постійним кутом 45º, що значно полегшує транспортування матеріалів, наприклад, через вікна або через високі захисні бар'єри на підлозі. Лебідка підходить для мережі 210 - 235 вольт.
Особлива конфігурація машини полегшує її установку. Установка лебідки можлива на окремому кріпленні, на анкерному кріпленні до землі або опціонально з баластним ящиком для противаги вантажу, що втягується.
Будівельна лебідка Imer Airone 300
Стандартна комплектація:
✓ Двигун з магнітною системою гальмування
✓ Поворотний кронштейн з фіксатором робочого положення
✓ Захист від перенамотування
✓ Панель управління з кнопкою аварійної зупинки на неопреновому кабелі 1,5 м
✓ Автоматична зупинка двигуна при витягуванні 30 з 31 м кабелю
✓ Штепсельна вилка IP 67 16A
| Технічні дані | Airone 300 N |
|---|---|
| Потужність | 300 кг |
| Швидкість підйому | 19 м/хв |
| Висота підйому | 30 м |
| Довжина троса | 31 м |
| Діаметр троса | Ø 5 мм |
| Двигун | 230V/50Hz, 1.1 kW, 1320 oб./хв., 12 A |
| Вага | 55 кг |
| Рівень шуму з рівня оператора | <72 дБ(A) |
| Розміри | шир. 330 / довж. 850 - 1100 / вис. 625 мм |
| Розміри для транспортування | шир.350 / довж. 820 / вис. 550 мм |
Гарантія 12 місяців