Лебідка Imer ET 200 N
Стандартна комплектація:
✓ Двигун з магнітною системою гальмування
✓ Поворотний з фіксацією робочого положення
✓ Захист від надмірного намотування кабелю
✓ Панель управління з кнопкою аварійної зупинки на неопреновому кабелі 1,5 м
✓ Штепсельна вилка IP 67 16A
Вартість доставки не входить у вартість.
Вартість доставки не входить у вартість.
Опис
Лебідка Imer ET 200 N
Будівельна лебідка Imer ET 200 N розрахована на роботу від 210 до 235 вольт, без впливу на вантажопідйомність. Канатний барабан, розташований поперечно до не завжди рівної рами, запобігає намотуванню каната з одного боку. Однак положення рами повинно бути зафіксовано, щоб при підйомі, наприклад, легких і об'ємних матеріалів сильний вітер не впливав на їх рух.
Установка лебідки можлива на різних типах кріплення, таких як: риштування, вікно, стійка (між стелею і підлогою), окремо стояча (стійка + кріплення і баластний ящик), наприклад, на даху або на крані.
Будівельна лебідка Imer ET 200 N
Стандартна комплектація:
✓ Двигун з магнітною системою гальмування
✓ Поворотний з фіксацією робочого положення
✓ Захист від надмірного намотування кабелю
✓ Панель управління з кнопкою аварійної зупинки на неопреновому кабелі 1,5 м
✓ Штепсельна вилка IP 67 16A
| Технічні дані | ET 200 N |
|---|---|
| Потужність | 200 кг |
| Швидкість підйому | 19 м/хв |
| Висота підйому | 30 м |
| Довжина троса | 31 м |
| Діаметр троса | Ø 5 мм |
| Двигун | 230V/50Hz, 0.75 kW, 1380 oб/хв., 7,2 A |
| Вага | 42 кг |
| Рівень шуму з рівня оператора | <70 дБ(A) |
| Розміри | шир. 330 / довж. 770 / вис. 520 мм |
| Розміри для транспортування | шир. 350 / довж. 820 / вис. 500 мм |
Гарантія 12 місяців