Лебідка Imer ET 300 N
Будівельна лебідка Imer ET 300 N
Стандартна комплектація:
✓ Двигун з магнітною гальмівною системою
✓ Пересувний візок з 4 алюмінієвими колесами та фіксатором робочого положення (гальмо)
✓ Захист від перенамотування
✓ Панель управління з кнопкою аварійної зупинки на неопреновому кабелі довжиною 1,5 м
✓ Штепсельна вилка IP 67 16A
Вартість доставки не входить у вартість.
Вартість доставки не входить у вартість.
Опис
Лебідка Imer ET 300 N
Будівельна лебідка Imer ET 300 N встановлений на крані, є ідеальним рішенням, особливо на верхніх поверхах. Монтується за допомогою анкерного кріплення до землі або опціонально з баластними ящиками, на готову і непорушну основу. Передня вертикальна кранова опора оснащена двома блокувальними пристроями для захисту оператора лебідки від падіння.
Лебідка підходить для мережі 210 - 235 вольт. Канатний барабан, розташований поперечно до не завжди вертикально рівної рами, запобігає намотуванню каната з одного боку.
Будівельна лебідка Imer ET 300 N, встановлена на крані, є найбезпечнішим і найстабільнішим рішенням з усіх лебідок, представлених на ринку.
Будівельна лебідка Imer ET 300 N
Стандартна комплектація:
✓ Двигун з магнітною гальмівною системою
✓ Пересувний візок з 4 алюмінієвими колесами та фіксатором робочого положення (гальмо)
✓ Захист від перенамотування
✓ Панель управління з кнопкою аварійної зупинки на неопреновому кабелі довжиною 1,5 м
✓ Штепсельна вилка IP 67 16A
| Технічні дані | ET 300 N |
|---|---|
| Потужність | 300 кг |
| Швидкість підйому | 19 м/хв |
| Висота підйому | 30 м |
| Довжина троса | 31 м |
| Діаметр троса | Ø 5 мм |
| Двигун | 230V/50Hz, 1.1 kW, 1320 oб./хв., 12 A |
| Вага | 50 кг |
| Рівень шуму з рівня оператора | <75 дБ(A) |
| Розміри | шир. 380 / довж. 780 / вис. 330 мм |
| Розміри для транспортування | шир. 420 / довж. 820 / вис. 350 мм |
Гарантія 12 місяців