Miešačka betónu Imer Riobeta
Štandardné vybavenie:
✓ 1-fázový motor 230V/50Hz odolný voči záplavám (krytie IP 55)
✓ Spínač s krytím IP 55 a zástrčka s krytím IP 67
✓ Dvojitá izolácia podľa EN 60204-1
✓ Prevodový motor, prevodovka plnená olejom, vyrobená zo sati a technopolyméru
✓ Kryt prevodovky odolný voči poškodeniu
✓ Oceľový bubon odolný voči opotrebovaniu
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Popis
Miešačka betónu Imer Riobeta
Miešačka betónu Imer Riobeta je ľahký, kompaktný stroj na profesionálne použitie.
Okrem funkcie miešania je aj vynikajúcim prostriedkom na prepravu materiálu a vďaka svojim kompaktným rozmerom je ideálny aj na stiesnené staveniská a rekonštrukčné práce.
Vyznačuje sa vysokou mierou pohodlia pri nakladaní a vykladaní materiálu.
Výnimočne nízka hladina hluku 63 dB (A) umožňuje pohodlnú prácu aj v uzavretých priestoroch.
Napriek sériovo montovanému oceľovému bubnu je miešačka mimoriadne ľahká a zároveň stabilná.
Montáž alebo demontáž miešačky trvá len minútu. Možno ho prepravovať v kartónovej krabici s rozmermi len š 1070 / d 720 / v 660 mm.
Štandardné vybavenie:
✓ 1-fázový motor 230V/50Hz odolný voči záplavám (krytie IP 55)
✓ Spínač s krytím IP 55 a zástrčka s krytím IP 67
✓ Dvojitá izolácia podľa EN 60204-1
✓ Prevodový motor, prevodovka plnená olejom, vyrobená zo sati a technopolyméru
✓ Kryt prevodovky odolný voči poškodeniu
✓ Oceľový bubon odolný voči opotrebovaniu
Dane techniczne
| Názov | Jednotka |
|---|---|
| Kapacita bubna | 134 l |
| Kapacita krmiva | 100 l |
| Priemer bubna | Ø 610 mm |
| Rozmery prepravných kolies | Ø 370 x 60 mm |
| Motor | 230V / 50Hz, 0,3 kW, 2,8 A |
| Hladina hluku z miesta obsluhy | 63 dB(A) |
| Hmotnosť | 52 kg |
| Rozmery | Šírka 653 / dĺžka 1489 / výška 1217 mm |
| Rozmery balenia | Šírka 1070 / dĺžka 720 / výška 660 mm |
Záruka 12 mesiacov