Miešačka betónu Imer Rollbeta
Štandardné vybavenie:
✓1-fázový motor 230V/50Hz odolný voči záplavám (krytie IP 55)
✓ Spínač s krytím IP 55 a zástrčka s krytím IP 67
✓ Dvojitá izolácia podľa EN 60204-1
✓ Prevodový motor, prevodovka plnená olejom, vyrobená zo sati a technopolyméru
✓ Kryt prevodovky z plastu, odolný voči poškodeniu
✓ Oceľový bubon
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Popis
Miešačka betónu Imer Rollbeta
Rollbeta je ľahká, kompaktná miešačka betónu na profesionálne použitie.
Okrem funkcie miešania je aj vynikajúcim prostriedkom na prepravu materiálu a vďaka svojim kompaktným rozmerom je ideálny aj na stiesnené staveniská, na rekonštrukčné práce.
Vyznačuje sa vysokou úrovňou pohodlia pri nakladaní a vykladaní materiálu. Na vykladanie malty z väčšej výšky je voliteľne k dispozícii otočný stojan.
Výnimočne nízka hladina hluku 63 dB (A) umožňuje pohodlnú prácu aj v uzavretých priestoroch.
Napriek sériovo montovanému oceľovému bubnu je miešačka na betón mimoriadne ľahká a zároveň stabilná.
Montáž alebo demontáž miešačky trvá len minútu. Možno ju prepravovať v kartóne s rozmermi len 66 x 73 x 70 cm.
Štandardné vybavenie:
✓1-fázový motor 230V/50Hz odolný voči záplavám (krytie IP 55)
✓ Spínač s krytím IP 55 a zástrčka s krytím IP 67
✓ Dvojitá izolácia podľa EN 60204-1
✓ Prevodový motor, prevodovka plnená olejom, vyrobená zo sati a technopolyméru
✓ Kryt prevodovky z plastu, odolný voči poškodeniu
✓ Oceľový bubon
Technické údaje
| Názov | Jednotka |
|---|---|
| Kapacita bubna | 134 l |
| Kapacita krmiva | 100 l |
| Priemer bubna | Ø 610 mm |
| Motor | 230V / 50Hz, 0,3 kW, 2,2 A |
| Hladina hluku z miesta obsluhy | 63 dB(A) |
| Hmotnosť | 46 kg |
| Rozmery | Šírka 660 / dĺžka 1170 / výška 920 mm |
| Rozmery balenia | Šírka 660 / dĺžka 730 / výška 700 mm |
Záruka 12 mesiacov