Miešačka betónu Imer Syntesi 160 E
Štandardné vybavenie:
✓ Elektromotor 230V/50Hz
✓ Prevodovka s olejovými ložiskami
✓ Oceľový bubon
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Popis
Miešačka betónu Imer Syntesi 160 E
Patentovaný systém pohonu s prevodovkou a remeňom je uzavretý v ráme podopierajúcom bubon a poskytuje maximálnu bezpečnosť pre obsluhu. Rýchle a bezpečné napínanie remeňa bez nutnosti demontáže krytu motora. Hladina emisií hluku nižšia ako 75 dB (A). Vysoká odolnosť proti opotrebovaniu kovaného oceľového bubna. Špeciálna geometria miešadla a nízke otáčky bubna pre maximálny účinok. Miešadlo na betón má prevádzkovú kategóriu motora S1 (pre nepretržitú prevádzku), čo znamená, že motor nevyžaduje chladiace prestávky.
Štandardné vybavenie:
✓ Elektromotor 230V/50Hz
✓ Prevodovka s olejovými ložiskami
✓ Oceľový bubon
| Technické údaje | Syntesi 160 |
|---|---|
| Kapacita bubna | 160 l |
| Kapacita krmiva | 115 l |
| Priemer bubna | Ø 610 mm |
| Priemer kolesa | 200 x 50 mm |
| Motor | 230V/50Hz, 0,3 kW, 2,2 A |
| Prevádzková kategória motora | S1 |
| Hladina hluku z miesta obsluhy | 72 dB(A) |
| Hmotnosť | 59 kg |
| Rozmery | 800 / 1330 / 1220 mm |
| Rozmery balenia | 700 / 700 / 1120 mm |
Záruka 12 mesiacov