Miešačka betónu Imer Syntesi 190 E
Štandardné vybavenie:
✓ Elektromotor 230V/50Hz
✓ Prevodovka s olejovými ložiskami
✓ Oceľový bubon
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Popis
Miešačka betónu Imer Syntesi 190 E
Patentovaný prevodový systém s prevodovkou a remeňom je uzavretý v nosnom ramene bubna pre maximálnu bezpečnosť obsluhy. Rýchle a bezpečné napínanie remeňa bez nutnosti demontáže krytu motora. Hladina emisií hluku nižšia ako 75 dB (A). Vysoká odolnosť proti opotrebovaniu kovaného oceľového bubna. Špeciálna geometria miešadla a nízke otáčky bubna pre maximálny účinok. Miešadlo na betón má prevádzkovú kategóriu motora S1 (pre nepretržitú prevádzku), čo znamená, že motor nevyžaduje chladiace prestávky.
Štandardné vybavenie:
✓ Elektromotor 230V/50Hz
✓ Prevodovka s olejovými ložiskami
✓ Oceľový bubon
| Technické údaje | Syntesi 190 |
|---|---|
| Kapacita bubna | 190 l |
| Kapacita krmiva | 160 l |
| Výkon | 1,8 m³/h |
| Priemer bubna | Ø 702 mm |
| Priemer kolesa | 295 x 54 mm |
| Motor | 230V/50Hz, 1 kW, 5 A |
| Prevádzková kategória motora | S1 |
| Poziom hałasu z pozycji operatora | 72 dB(A) |
| Hmotnosť | 106 kg |
| Rozmery | 793 / 1465 / 1334 mm |
Záruka 12 mesiacov