Miešačka betónu Imer Syntesi 350 E
Štandardné vybavenie:
✓ Elektromotor 230V/50Hz
✓ Prevodovka s olejovými ložiskami
✓ Oceľový bubon
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Popis
Miešačka betónu Imer Syntesi 350 E
Patentovaný systém pohonu s prevodovkou a remeňom je uzavretý v nosnom ramene bubna a poskytuje obsluhe maximálnu bezpečnosť. Rýchle a bezpečné napínanie remeňa bez nutnosti demontáže krytu motora. Hladina emisií hluku nižšia ako 75 dB (A). Vysoká odolnosť proti opotrebovaniu kovaného oceľového bubna. Špeciálna geometria miešadla a nízke otáčky bubna pre maximálny účinok. Miešadlo na betón má prevádzkovú kategóriu motora S1 (pre nepretržitú prevádzku), čo znamená, že motor nevyžaduje chladiace prestávky.
Štandardné vybavenie:
✓ Elektromotor 230V/50Hz
✓ Prevodovka s olejovými ložiskami
✓ Oceľový bubon
| Dane techniczne | Syntesi 350 |
|---|---|
| Kapacita bubna | 345 l |
| Kapacita krmiva | 280 l |
| Výkon | 2,6 m³/h |
| Priemer bubna | Ø 823 mm |
| Priemer kolesa | 385 x 90 mm |
| Motor | 230V/50Hz, 1,4 kW |
| Prevádzková kategória motora | S1 |
| Poziom hałasu z pozycji operatora | 72 dB(A) |
| Hmotnosť | 175 kg |
| Rozmery | 930 / 1610 / 1600 mm |
Záruka 12 mesiacov