Miešačka betónu Imer Syntesi 350 R OMOL
Štandardné vybavenie:
✓ Elektromotor 230V/50Hz
✓ Prevodovka s olejovými ložiskami
✓ Oceľový bubon
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Popis
Miešačka betónu Imer Syntesi 350 R OMOL
Patentovaný systém pohonu s prevodovkou a remeňom je uzavretý v nosnom ramene bubna pre maximálnu bezpečnosť obsluhy. Rýchle a bezpečné napínanie remeňa bez nutnosti demontáže krytu motora. Hladina emisií hluku nižšia ako 75 dB (A). Vysoká odolnosť proti opotrebovaniu kovaného oceľového bubna. Špeciálna geometria miešadla a nízke otáčky bubna pre maximálny účinok. Miešadlo na betón Syntesi 350 R OMOL je vhodné na cestnú dopravu s rýchlosťou ťahania do 90 km/h.
Štandardné vybavenie:
✓ Elektromotor 230V/50Hz
✓ Prevodovka s olejovými ložiskami
✓ Oceľový bubon
| Technické údaje | Syntesi 350 R OMOL |
|---|---|
| Kapacita bubna | 345 l |
| Kapacita krmiva | 280 l |
| Priemer bubna | Ø 823 mm |
| Priemer kolesa / ráfika | Ø 135 mm / 13" |
| Motor | 230V/50Hz, 1,4 kW, 8 A |
| Poziom hałasu z pozycji operatora | 72 dB(A) |
| Hmotnosť | 224 kg |
| Rozmery | 1600 / 2270 / 1690 mm |
Záruka 12 mesiacov