Miešačka betónu Imer Syntesi R 250 R OMOL
Štandardné vybavenie:
✓ Elektromotor 230V/50Hz
✓ Prevodovka s olejovými ložiskami
✓ Oceľový bubon
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Popis
Miešačka betónu Imer Syntesi R 250 R OMOL
Patentovaný systém pohonu s prevodovkou a remeňom je uzavretý v nosnom ramene bubna pre maximálnu bezpečnosť obsluhy. Rýchle a bezpečné napínanie remeňa bez nutnosti demontáže krytu motora. Hladina emisií hluku nižšia ako 75 dB (A). Vysoká odolnosť proti opotrebovaniu kovaného oceľového bubna. Špeciálna geometria miešadla a nízke otáčky bubna pre maximálny účinok. Miešadlo na betón Syntesi 250 R OMO: vhodné na cestnú dopravu s rýchlosťou ťahania do 90 km/h.
Štandardné vybavenie:
✓ Elektromotor 230V/50Hz
✓ Prevodovka s olejovými ložiskami
✓ Oceľový bubon
| Technické údaje | Syntesi 250 R OMOL |
|---|---|
| Kapacita bubna | 190 l |
| Kapacita krmiva | 160 l |
| Priemer bubna | Ø 702 mm |
| Priemer kolesa / ráfika | Ø 450 mm / 10" |
| Motor | 230V/50Hz, 1 kW, 5 A |
| Poziom hałasu z pozycji operatora | 72 dB(A) |
| Hmotnosť | 160 kg |
| Rozmery | 1500 / 1750 / 1580 mm |
Záruka 12 mesiacov