Miešačka betónu Imer Syntesi R Syntesi 190 RE
Štandardné vybavenie:
✓ Elektromotor 230V/50Hz
✓ Prevodovka s olejovými ložiskami
✓ Oceľový bubon
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Popis
Miešačka betónu Imer Syntesi R Syntesi 190 RE
Patentovaný prevodový systém s prevodovkou a remeňom je uzavretý v nosnom ramene bubna pre maximálnu bezpečnosť obsluhy. Rýchle a bezpečné napínanie remeňa bez nutnosti demontáže krytu motora. Hladina emisií hluku nižšia ako 75 dB (A). Vysoká odolnosť proti opotrebovaniu kovaného oceľového bubna. Špeciálna geometria miešadla a nízke otáčky bubna pre maximálny účinok. Miešadlo na betón Syntesi 190 R je vhodné na prepravu po ceste pri rýchlosti ťahania do 90 km/h.
Štandardné vybavenie:
✓ Elektromotor 230V/50Hz
✓ Prevodovka s olejovými ložiskami
✓ Oceľový bubon
| Technické údaje | Syntesi 190 R |
|---|---|
| Kapacita bubna | 190 l |
| Kapacita krmiva | 160 l |
| Priemer bubna | Ø 702 mm |
| Priemer kolesa / ráfika | Ø 250 mm / 8" |
| Rýchlosť ťahania | 90 km/h |
| Motor | 230V/50Hz, 1 kW, 5 A |
| Hladina hluku z miesta obsluhy | 72 dB(A) |
| Hmotnosť | 128 kg |
| Rozmery | 1500 / 1610 / 1440 mm |
Záruka 12 mesiacov