Naviják Imer AP 150 pre lešenie
Navijak na montáž lešenia Imer AP 150
Štandardné vybavenie:
✓ Motor s magnetickým brzdným systémom
✓ Otočný výložník s blokovacím zariadením pre pracovnú polohu
✓ Ovládací panel s tlačidlom núdzového zastavenia na 5 m neoprénovom kábli
✓ Ochrana proti preťaženiu lana
✓ Konektor IP 67 16A
✓ Lešenárske svorky
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Popis
Naviják Imer AP 150 pre lešenie
Naviják AP 150 bol špeciálne navrhnutý na montáž lešenia. Samotný pohon je pripevnený k prvému poschodiu lešenia. Extrémne ľahké rameno vybavené otočným blokom sa prenáša a upevňuje na ďalšie poschodie lešenia. Je potrebné poznamenať, že keď je pohon namontovaný v spodnej časti, maximálna výška zdvíhania (bez prekrytia) je 40 m. Ak chcete zvýšiť výšku zdvíhania, pohon sa musí namontovať čo najvyššie (to umožní vytiahnuť lešenie aj do výšky 80 m). Treba však pamätať na to, že navijak sa potom bude ovládať zhora, pomocou rámového zdviháka. Montážny navijak Imer AP 150 na lešenie možno samozrejme použiť aj v akejkoľvek neskoršej fáze prác na zdvíhanie všetkých druhov stavebného materiálu s maximálnou hmotnosťou 150 kg.
Navijak na montáž lešenia Imer AP 150
Štandardné vybavenie:
✓ Motor s magnetickým brzdným systémom
✓ Otočný výložník s blokovacím zariadením pre pracovnú polohu
✓ Ovládací panel s tlačidlom núdzového zastavenia na 5 m neoprénovom kábli
✓ Ochrana proti preťaženiu lana
✓ Konektor IP 67 16A
✓ Lešenárske svorky
| Technické údaje | AP 150 |
|---|---|
| Kapacita | 150 kg |
| Rýchlosť zdvíhania | 30 m/min |
| Dĺžka lana | 81 m |
| Priemer lana | Ø 4 mm |
| Motor | 230V/50Hz, 0.8 kW, 1350 ot./min., 7,1 A |
| Váha | 50 kg |
| Úroveň hluku z úrovne obsluhy | <72 dB(A) |
| Rozmery | šírka 570 / dĺžka 355 / výška 330 mm |
| Rozmery na prepravu | šírka 540 / dĺžka 410 / výška 350 mm |
Záruka 12 mesiacov