Naviják Imer Airone 200 N
Stavebný navijak Imer Airone 200
Štandardné vybavenie:
✓ Motor s magnetickým brzdným systémom
✓ Otočné rameno s aretáciou pracovnej polohy
✓ Ochrana proti nadmernému navíjaniu kábla
✓ Ovládací panel s tlačidlom núdzového zastavenia na 1,5 m neoprénovom kábli
✓ Zástrčka IP 67 16A
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Popis
Naviják Imer Airone 200 N
Špecifická konfigurácia stroja uľahčuje jeho inštaláciu. Stavebný navijak Imer Airone 200 má zdvíhacie rameno pod pevným uhlom 45º, čo výrazne uľahčuje napríklad prepravu materiálov cez okná alebo cez vysoké ochranné zábrany podlahy. Navijak je vhodný pre napätie 210 - 235 V.
Inštalácia navijaka je možná na lešenie, okenné držiaky, vzperové držiaky (medzi stropom a podlahou) voľne stojace, ukotvené do zeme alebo voliteľne zaťažené záťažou.
Stavebný navijak Imer Airone 200
Štandardné vybavenie:
✓ Motor s magnetickým brzdným systémom
✓ Otočné rameno s aretáciou pracovnej polohy
✓ Ochrana proti nadmernému navíjaniu kábla
✓ Ovládací panel s tlačidlom núdzového zastavenia na 1,5 m neoprénovom kábli
✓ Zástrčka IP 67 16A
| Technické údaje | Airone 200 N |
|---|---|
| Kapacita | 200 kg |
| Rýchlosť zdvíhania | 19 m/min |
| Výška zdvíhania | 30 m |
| Dĺžka lana | 31 m |
| Priemer lana | Ø 5 mm |
| Motor | 230V/50Hz, 0.75 kW, 1380 ot./min., 7,2 A |
| Váha | 42 kg |
| Úroveň hluku z úrovne obsluhy | <70 dB(A) |
| Rozmery | šírka 330 / dĺžka 850 - 1100/ výška 625 mm |
| Rozmery na prepravu | šírka 350 / dĺžka 820 / výška 550 mm |
Záruka 12 mesiacov