Naviják Imer Airone 300 N
Wciągarka budowlana Imer Airone 300
Wyposażenie standardowe:
✓ Silnik z magnetycznym systemem hamowania
✓ Obrotowe ramię z blokadą pozycji pracy
✓ Zabezpieczenie przed nadmiernym nawinięciem
✓ Panel sterowania z przyciskiem awaryjnego zatrzymania na 1.5m neoprenowego kabla
✓ Automatyczny wyłącznik silnika po wciągnięciu 30 z 31m liny
✓ Wtyczka IP 67 16A
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Popis
Naviják Imer Airone 300 N
Stavebný navijak Imer Airone 300 má zdvíhacie rameno v konštantnom uhle 45º, čo výrazne uľahčuje prepravu materiálov napríklad cez okná alebo cez vysoké ochranné zábrany podlahy. Navijak je vhodný pre napätie 210 - 235 V.
Osobitná konfigurácia stroja uľahčuje jeho inštaláciu. Inštalácia navijaka je možná na voľne stojacej montáži, ukotvenej do zeme alebo voliteľne vybavenej záťažovým boxom na vyváženie ťahaného nákladu.
Stavebný navijak Imer Airone 300
Štandardné vybavenie:
✓ Motor s magnetickým brzdným systémom
✓ Otočné rameno s aretáciou pracovnej polohy
✓ Ochrana proti nadmernému navíjaniu
✓ Ovládací panel s tlačidlom núdzového zastavenia na 1,5 m neoprénovom kábli
✓ Automatické zastavenie motora pri vytiahnutí 30 z 31 m kábla
✓ IP 67 16A zástrčka
| Technické údaje | Airone 300 N |
|---|---|
| Kapacita | 300 kg |
| Rýchlosť zdvíhania | 19 m/min |
| Výška zdvíhania | 30 m |
| Dĺžka lana | 31 m |
| Priemer lana | Ø 5 mm |
| Motor | 230V/50Hz, 1.1 kW, 1320 ot./min., 12 A |
| Váha | 55 kg |
| Hladina hluku z úrovne obsluhy | <72 dB(A) |
| Rozmery | šírka 330 /dĺžka 850 - 1100 / výška 625 mm |
| Rozmery na prepravu | šírka 350 / dĺžka 820 / výška 550 mm |
Záruka 12 mesiacov