Naviják Imer ET 300 N
Stavebný navijak Imer ET 300 N
Štandardné vybavenie:
✓ Motor s magnetickým brzdným systémom
✓ Posuvný vozík so 4 hliníkovými kolieskami a aretáciou pracovnej polohy (brzda)
✓ Ochrana proti nadmernému navíjaniu
✓ Ovládací panel s tlačidlom núdzového zastavenia na 1,5 m neoprénovom kábli
✓ Zástrčka IP 67 16A
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Popis
Naviják Imer ET 300 N
Stavebný navijak Imer ET 300 N namontovaný na žeriave, je ideálnou aplikáciou, najmä na najvyšších poschodiach. Montuje sa pomocou kotvenia do zeme alebo voliteľne pomocou záťažových boxov na pripravený a nedotknuteľný základ. Predná, vertikálna podpera žeriavu je vybavená dvoma blokovacími zariadeniami, ktoré chránia obsluhu navijaka pred pádom.
Navijak je vhodný pre napätie 210 - 235 V. Lanový bubon umiestnený priečne k nie vždy zvisle rovnému rámu zabraňuje jednostrannému navíjaniu lana.
Stavebný žeriavový navijak Imer ET 300 N je najbezpečnejšie a najstabilnejšie riešenie spomedzi všetkých navijakov na trhu.
Stavebný navijak Imer ET 300 N
Štandardné vybavenie:
✓ Motor s magnetickým brzdným systémom
✓ Posuvný vozík so 4 hliníkovými kolieskami a aretáciou pracovnej polohy (brzda)
✓ Ochrana proti nadmernému navíjaniu
✓ Ovládací panel s tlačidlom núdzového zastavenia na 1,5 m neoprénovom kábli
✓ Zástrčka IP 67 16A
| Technické údaje | ET 300 N |
|---|---|
| Kapacita | 300 kg |
| Rýchlosť zdvíhania | 19 m/min |
| Výška zdvíhania | 30 m |
| Dĺžka lana | 31 m |
| Priemer lana | Ø 5 mm |
| Motor | 230V/50Hz, 1.1 kW, 1320 ot./min., 12 A |
| Váha | 50 kg |
| Úroveň hluku z úrovne obsluhy | <75 dB(A) |
| Rozmery | šírka 380 / dĺžka780 / výška 330 mm |
| Rozmery na prepravu | šírka 420 / dĺžka 820 / výška 350 mm |
Záruka 12 mesiacov