Naviják Imer ETR 200 N
Stavebný navijak Imer ETR 200 N
Štandardné vybavenie:
✓ Motor s magnetickým brzdným systémom
✓ Otočný a výsuvný výložník od 72 - 112 cm s aretáciou pracovnej polohy
✓ Ochrana proti preťaženiu lana
✓ Ovládací panel s tlačidlom núdzového zastavenia na 1,5 m neoprénovom kábli
✓ Zástrčka IP 67 16A
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Náklady na dopravu nie sú zahrnuté v cene.
Popis
Naviják Imer ETR 200 N
Stavebný navijak Imer ETR 200 N je určený na prevádzku pri napätí 210 - 235 V. Lanový bubon umiestnený priečne k nie vždy vodorovnému rámu zabraňuje navíjaniu lana na jednu stranu. Je však dôležité pamätať na zaistenie polohy rámu, aby pri ťahaní napríklad ľahkých a objemných materiálov silný vietor neovplyvňoval ich pohyb. Ďalšou výhodou tohto modelu je výsuvné rameno s dĺžkou 72 - 112 cm.
Montáž navijaka je možná na rôzne typy upevnení, ako je lešenie, okná, vzpera (medzi stropom a podlahou), voľne stojaca (vzpera + upevnenie a záťažová skrinka), napr. na streche alebo na žeriave.
Stavebný navijak Imer ETR 200 N
Štandardné vybavenie:
✓ Motor s magnetickým brzdným systémom
✓ Otočný a výsuvný výložník od 72 - 112 cm s aretáciou pracovnej polohy
✓ Ochrana proti preťaženiu lana
✓ Ovládací panel s tlačidlom núdzového zastavenia na 1,5 m neoprénovom kábli
✓ Zástrčka IP 67 16A
| Technické údaje | ETR 200 N |
|---|---|
| Kapacita | 200 kg |
| Rýchlosť zdvíhania | 19 m/min |
| Výška zdvíhania | 30 m |
| Dĺžka lana | 31 m |
| Priemer lana | Ø 5 mm |
| Motor | 230V/50Hz, 0.75 kW, 1380 ot./min., 7,2 A |
| Váha | 45 kg |
| Úroveň hluku z úrovne obsluhy | <70 dB(A) |
| Rozmery | šírka 330 / dĺžka 770 (1170)/ výška 520 mm |
| Rozmery na prepravu | šírka 350 / dĺžka 820 / výška 500 mm |
Záruka 12 mesiacov