(Individuální stanovení cen ) doprava zdarma na objednávky 2 579,98 Kč a vyšší.

Křídlová matice

Dostupnost: velký počet
Odesláno v rámci: 3 dny
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Cena: 24,10 Kč 24.10
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Čistá cena: 19,61 Kč
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
quantity ks

product unavailable

Dodavatel: Serwis Budowy
Kód produktu/SKU: NAKRĘTKA SKRZYDEŁKOWA

Popis

Nakrętka skrzydełkowa

Nakrętka motylkowa, znana także jako nakrętka skrzydełkowa, nazwę zawdzięcza charakterystycznej konstrukcji. Co więcej, jej budowa umożliwia i znacznie ułatwia ręczne dokręcanie.

Oferowane przez nas nakrętki są wykorzystywane do mocowania dwóch lub więcej elementów konstrukcyjnych. Używa się ich wszędzie tam, gdzie konieczna jest częsta regulacja śruby. Nakrętka skrzydełkowa najczęściej stosowana jest jako zabezpieczenie połączeń, które często są montowane i rozmontowywane.

Wielokrotne rozłączanie i ponowne łączenie ściągów jest bardzo pracochłonne. Użycie dodatkowych specjalistycznych narzędzi sprawia, że te czynności zajmują więcej czasu. Dlatego nakrętka motylkowa jest idealnym rozwiązaniem w takich sytuacjach.

Jest stosowana w połączeniu śrubowym. Nakręca się ją na koniec trzonu śruby. Zapewnia to solidne łączenie i utrzymanie skręcanych części. Ma pierścieniowy kształt i wewnętrzne gwintowanie. Gwint nakrętki jest zgodny ze standardami prętów gwintowanych.

Nietypowa budowa elementu pozwala na szybki i sprawny montaż. Nie wymaga zastosowania dodatkowych narzędzi. Można skręcać go palcami, używając klucza do dokręcania. Charakterystyczna budowa sprawia, że nakrętka skrzydełkowa jest wygodna w użyciu.

Dzięki specjalnym skrzydełkom łatwiej dokręcić lub poluzować nakrętkę. W ten sposób zwiększona zostaje wydajność pracy, a czas trwania remontu lub budowy znacznie się skraca.

Nasza nakrętka motylkowa została wykonana ze stali. Zastosowany ocynk zwiększa odporność elementu, a także wydłuża jego żywotność. Korozja lub niekorzystne warunki atmosferyczne nie stanowią dla niego zagrożenia. Co więcej, nakrętka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Można używać jej na zewnątrz.

W budownictwie nakrętki tego rodzaju spełniają bardzo ważną rolę. niezastąpione w sytuacji, kiedy należy zabezpieczyć połączenia na rusztowaniach. Nakrętka skrzydełkowa to produkt bardzo poręczny. Należy do grupy elementów odzyskiwanych. Wydłużona żywotność gwarantuje, że może być stosowana wielokrotnie.

Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie.

.

Nakrętka skrzydełkowa

Dane techniczne:

  • Szerokość: 8,5 cm
  • Wysokość: 5 cm
  • Waga: 0,4 kg

.

Zapewniamy:

Miłą i fachową obsługę

Załadunek i transport (kurier, spedycja, własny transport)

Transport na terenie całej Europy

Dokumenty techniczno-ruchowe

Deklarację zgodności

Zachęcamy do kontaktu.

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Stát doručení:
nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium