PVC kužel "konusy"

Dostupnost: velký počet
Odesláno v rámci: 3 dny
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Cena: 375,00 Kč 375.00
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
Čistá cena: 304,88 Kč
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
quantity ks

product unavailable

přidat na seznam přání
Pin It

Popis

Stożek PCV "konusy"

Stożek PVC "konusy" inaczej zwany konusem służy do stabilizacji rurki dystansowej. Centruje ją w trakcie skręcania szalunku, a także mocuje i uszczelnia. Co więcej chroni tuleję przed zabrudzeniami.

Wraz z rurką dystansową jest jednym z najpowszechniejszych rozwiązań, których używa się na początkowym etapie szalowania. Uniwersalny rozmiar elementu sprawia, że pasuje do większości dostępnych rurek PVC.

Elastyczny materiał gwarantuje, że umieszczenie konusa w rurce nie stanowi problemu. Równie łatwo przebiega jego demontaż. Przy przycinaniu rurek z zastosowaniem konusów trzeba brać pod uwagę wysokość konusa x2 i odliczać od grubości muru.

Konusy wykonano z PVC, co gwarantuje szczególną trwałość i wytrzymałość elementów. Dzięki temu nie pękają, a także są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Stożki to ważne elementy, które zabezpieczają konstrukcję, poprzez stabilizowanie rurki dystansowej i zapewnia precyzyjny montaż ściągów. Ponadto zastosowanie konusów zwiększa wydajność na budowie, umożliwiając szybkie szalowanie.

Stożek PVC stanowi część składową systemu elementów traconych do betonu. Zaliczają się do nich wszystkie akcesoria, które służą jako wsparcie dla szalunku. Przy szalowaniu zastosowanie tych elementów jest niezbędne. Wykorzystanie komponentów traconych do betonu to oszczędność czasu i pieniędzy w porównaniu do tradycyjnego deskowania.

System elementów traconych do betonu pozwala na zachowanie walorów estetycznych konstrukcji na pożądanym poziomie. Posiadają specjalne otwory, przez które można przeprowadzić rury, pręty lub przewody. Skracają czas wykonywania szalunku. Są prefabrykatami, których parametry są bardzo bliskie oczekiwanym lub wymagają nieznacznej obróbki.

Są one niezwykle ekonomiczne, znacznie redukują nakład finansowy. Dzięki łatwemu montażowi nie trzeba korzystać z dodatkowych narzędzi lub sprzętu budowlanego. Ponadto elementy te zamontować można samodzielnie. Nie trzeba ich rozdeskować, co niweluje konieczność wykonywania niektórych prac oraz zapewnia oszczędność miejsca na placu budowy.

Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie.

.

Stożek PVC

Specyfikacja techniczna:

  • Średnica stożkowych zakończeń: 42 mm
  • Tworzywo: PVC
  • Opakowanie: 500 szt.

.

Zapewniamy:

Miłą i fachową obsługę

Załadunek i transport (kurier, spedycja, własny transport)

Transport na terenie całej Europy

Dokumenty techniczno-ruchowe

Deklarację zgodności

Zapraszamy do kontaktu.

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

Zapomněli jste heslo? Vytvořit účet
nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium